Η ΟΙΚΟ-ΠΑΝ (ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ) δραστηριοποιείται στον τομέα διαχείρισης περιβαλλοντικών συστημάτων εδώ και δέκα πέντε έτη στην Κεντρική Ελλάδα (Στερεά Ελλάδα, Θεσσαλία, Aιτωλ/νία κ' Αττική).
Στο πελατολόγιο της ΟΙΚΟ-ΠΑΝ ΕΕ συγκαταλέγονται η συντριπτική πλειοψηφία των ΟΤΑ και Φορέων των ανωτέρω περιοχών, βιομηχανίες, βιοτεχνίες, κατασκευαστικές-τεχνικές εταιρείες, εταιρείες ανακύκλωσης, εταιρείες τροφίμων, βιομηχανικά σφαγεία, λιμενικά ταμεία κτλ.
![](/Data/Sites/1/media/kadoi_aporimmaton/2.jpg)
![](/Data/Sites/1/media/kadoi_aporimmaton/3.jpg)
![](/Data/Sites/1/media/kadoi_aporimmaton/4.jpg)